Kontakt – Jensen & Scheele Bil

volvo_logo_detail
Jensen & Scheele Bil AS
Vestgårdveien 1 – 3
Pb 1080, Sørlie
1787 Halden

Sentralbord

Tlf. 69 21 35 00 | Epost. firmapost@jensen-scheele.no

Åpningstider

Verksted: mandag – fredag: 07.00 – 17.00
Delelager: mandag – fredag: 07.00 – 17.00
Salg: mandag – fredag:   09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Lørdag:    10.00 – 14.00

 

Resepsjon

Anne-Kari Mostad anne-kari@jensen-scheele.no 45 22 74 05

 

Nye biler

Kjell Åge Holter  kjell-age@jensen-scheele.no 48 02 26 11
Roger Jensen  roger@jensen-scheele.no 90 55 89 58
Tom Lervik  tom@jensen-scheele.no 90 60 60 16

Support nye biler

Olav Torp olav@jensen-scheele.no 94 01 58 47
Jørn-Henning Roos jorn-henning@jensen-scheele.no 48 29 46 33

 

Brukte biler

Kristine Aabol kristine@jensen-scheele.no 99 48 36 79
Henrik Paul henrik@jensen-scheele.no 95 83 22 65
Christer Simonsen christer.s@jensen-scheele.no 48 86 50 25

 

Deler og Tilbehør

Jon Mogens Wiig jon@jensen-scheele.no 93 47 14 60
Espen Nordlie espen@jensen-scheele.no 95 20 10 10

 

Personlige Service Teknikere

Vetle Solberg vetle@jensen-scheele.no 46 54 75 89
Morgan Pettersen morgan@jensen-scheele.no 46 50 35 21
Tomas Edgren tomas@jensen-scheele.no 46 54 70 18
Andreas Gulvik andreas@jensen-scheele.no 98 90 49 60
Lars-Petter Snopestad lars-petter@jensen-scheele.no 46 54 72 37
Tomas Markota tomas.m@jensen-scheele.no 98 90 63 80
Tommy Høgberg tommy@jensen-scheele.no 93 47 14 59
Raymond Johansen raymond@jensen-scheele.no 46 50 89 87
Simon Rød Hansen simon@jensen-scheele.no

 

Teknikere BilXtra

Mats-Henrik Hansen mats.henrik@jensen-scheele.no 95 97 32 08
Fredrik Sörqvist fredrik@jensen-scheele.no 92 07 12 36
Mikael Gedda mikael@jensen-scheele.no
Richard Sandblom richard@jensen-scheele.no 98 90 63 81

 

Skadesenter

Tor-Egil Gundersen skade@jensen-scheele.no 93 47 14 63
Thomas Johansen thomas@jensen-scheele.no 93 47 14 64

 

Verkstedsadministrasjon

Stein Eriksen stein@jensen-scheele.no 46 43 14 63
Sven-Erik Bjerke sven-erik@jensen-scheele.no 91 31 33 35
Frank Sundland frank@jensen-scheele.no 41 30 76 64

 

Økonomi og Administrasjon

Suzan Wik suzan@jensen-scheele.no 93 47 14 61
Arne-Henning Scheele arne-henning@jensen-scheele.no 90 17 50 90

 

Markedsføring

Anette Scheele anette@jensen-scheele.no 95 75 85 18