La våre utdannede og høyt kvalifiserte teknikere ta vare på bilen din. Vi garanterer at du blir fornøyd! Vi gir garanti på vårt arbeide og våre deler. Og selvsagt bruker vi kun originaldeler, som sikrer kvaliteten til din Volvo hele veien.

Våre teknikere jobber i dag som Personlig Serviceteknikere (PST). Konseptet fungerer ved at den tradisjonelle kundemottakeren blir «overflødig». En PST er kundens kontaktperson og gjør at du som kunde kan føle deg trygg på at du og bilen din ivaretas på beste måte når du kommer til oss. Som kunde bestiller du service, reparasjoner og andre tjenester, samt leverer og henter bilen hos din egen tekniker. Kunden har én kontaktperson som gjør at eventuelle misforståelser lettere unngås og at bilen blir ferdig ved første besøk. Dette resulterer i mindre sløsing med kunden sin tid og flere fornøyde kunder her hos oss.

Som en videreutvikling av PST-konseptet har Volvo tatt steget videre med VPS, Volvo Personligservice. Den største forskjellen er at to teknikere jobber i team på samme verkstedplass. Dette gjør at vi nå kan utføre mange standardjobber på under halve tiden, og flere kunder kan vente hos oss mens jobben utføres. Kundene får en timeavtale som er styrt på spesifikk tid slik at de vet og kan planlegge sin dag på en bedre måte.

Motorer idag er i høyeste grad “high-tech”, ikke bare for å være “fancy”, men for å kunne klare strenge krav til avgassutslipp og brensel-effektivitet. Nettopp derfor er det viktigere enn tidligere med regelmessig vedlikehold.

PRIS PÅ VOLVO SERVICE 2.0 FOR BILER 6 ÅR ELLER ELDRE

Nå får du Service 2.0 til en ekstra gunstig pris for eldre Volvomodeller. Eventuelt intervalltillegg og kupéfilter er ikke inkludert.

  • 2000-modell og eldre av 200, 400, 700, 900, 850, S70 og V70.
    Veil. pris kr. 2 495,- (Programvareoppdatering ikke mulig. Veihjelp er ikke inkludert)
  • 6 år og eldre av C30, C70, S40, V40 og V50.
    Veil. pris kr. 2 695,- (Programvareoppdatering ikke mulig for S40 og V40 eldre enn årsmodell 2014)
  • 6 år og eldre av S60, S80 og V70.
    Veil. pris kr. 2 995,-
  • 6 år og eldre av XC70 og XC90
    Veil. pris kr. 3 495,-
  • 2010-modell. 40-serie
    Veil. pris kr. 3 550,-
  • 2010-modell. 50-serie
    Veil. pris kr. 3 550,-
  • 2010-modell. 60, 70, 80-modell
    Veil. pris kr. 4 350,-
  • 2010-modell. 90-serie.
    Veil. pris kr. 4 550,-

PERSONLIG SERVICETEKNIKERE

Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig Servicetekniker

tomas@jensen-scheele.no Tlf 46 54 70 18

Vetle Solberg

Vetle Solberg

Personlig Servicetekniker

vetle@jensen-scheele.no Tlf 46 54 75 89

Simon Rød Hansen

Simon Rød Hansen

Lærling

simon@jensen-scheele.no

Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig Servicetekniker

andreas@jensen-scheele.no Tlf 98 90 49 60

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

tommy@jensen-scheele.no
Tlf 93 47 14 59

Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Personlig Servicetekniker

morgan@jensen-scheele.no Tlf 46 50 35 21

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Support personlig servicetekniker

raymond@jensen-scheele.no
Tlf 46 50 89 87

Tomas Markota

Tomas Markota

Personlig servicetekniker

tomas.m@jensen-scheele.no Tlf 98 90 63 80

Lars-Petter Snopestad

Lars-Petter Snopestad

Teknisk klargjører

lars-petter@jensen-scheele.no Tlf 46 54 72 37

VERKSTEDADMINISTRASJON

Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Verkstedsjef

sven-erik@jensen-scheele.no
Tlf 91 31 33 35

Stein Eriksen

Stein Eriksen

Coach personlig servicetekniker

stein@jensen-scheele.no
Tlf 46 43 14 63

Frank Sundland

Frank Sundland

Instruktør/Reklamasjonsansvarlig

frank@jensen-scheele.no
Tlf 41 30 76 64

DELELAGER

Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelager

espen@jensen-scheele.no
Tlf 95 20 10 10

Jon Mogens Wiig

Jon Mogens Wiig

Delelager

jon@jensen-scheele.no
Tlf 93 47 14 60

DEKKHOTELL

Stian Ingerød

Stian Ingerød

Dekkhotellansvarlig

dekkhotell@jensen-scheele.no
Tlf 92 86 17 19