Bestill verkstedtime eller dekkskift

Bestill verkstedtime Deler EU-kontroll Dekkhotell Skade/glass

La våre utdannede og høyt kvalifiserte teknikere ta vare på bilen din. Vi garanterer at du blir fornøyd! Vi gir garanti på vårt arbeide og våre deler. Og selvsagt bruker vi kun originaldeler, som sikrer kvaliteten til din Volvo hele veien.


Våre teknikere jobber i dag som Personlig Serviceteknikere (PST). Konseptet fungerer ved at den tradisjonelle kundemottakeren blir «overflødig». En PST er kundens kontaktperson og gjør at du som kunde kan føle deg trygg på at du og bilen din ivaretas på beste måte når du kommer til oss. Som kunde bestiller du service, reparasjoner og andre tjenester, samt leverer og henter bilen hos din egen tekniker. Kunden har én kontaktperson som gjør at eventuelle misforståelser lettere unngås og at bilen blir ferdig ved første besøk. Dette resulterer i mindre sløsing med kunden sin tid og flere fornøyde kunder her hos oss.

Som en videreutvikling av PST-konseptet har Volvo tatt steget videre med VPS, Volvo Personligservice. Den største forskjellen er at to teknikere jobber i team på samme verkstedplass. Dette gjør at vi nå kan utføre mange standardjobber på under halve tiden, og flere kunder kan vente hos oss mens jobben utføres. Kundene får en timeavtale som er styrt på spesifikk tid slik at de vet og kan planlegge sin dag på en bedre måte.

Motorer idag er i høyeste grad “high-tech”, ikke bare for å være “fancy”, men for å kunne klare strenge krav til avgassutslipp og brensel-effektivitet. Nettopp derfor er det viktigere enn tidligere med regelmessig vedlikehold.

Pris på Volvo Service 2.0 for biler 6 år eller eldre

Nå får du Service 2.0 til en ekstra gunstig pris for eldre Volvomodeller. Eventuelt intervalltillegg og kupefilter er ikke inkludert.

  • 2000-modell og eldre av 200, 400, 700, 900, 850, S70 og V70.
    Veil. pris kr. 2 495,- (Programvareoppdatering ikke mulig. Veihjelp er ikke inkludert)
  • 6 år og eldre av C30, C70, S40, V40 og V50.
    Veil. pris kr. 2 695,- (Programvareoppdatering ikke mulig for S40 og V40 eldre enn årsmodell 2014)
  • 6 år og eldre av S60, S80 og V70.
    Veil. pris kr. 2 995,-
  • 6 år og eldre av XC70 og XC90
    Veil. pris kr. 3 495,-
  • 2010-modell. 40-serie
    Veil. pris kr. 3 550,-
  • 2010-modell. 50-serie
    Veil. pris kr. 3 550,-
  • 2010-modell. 60, 70, 80-modell
    Veil. pris kr. 4 350,-
  • 2010-modell. 90-serie.
    Veil. pris kr. 4 550,-

Personlige Service Teknikere

Mandag – fredag 07.30 – 15.30

Vetle Solberg Personlig Servicetekniker vetle@jensen-scheele.no 46 54 75 89
Morgan Pettersen Personlig Servicetekniker morgan@jensen-scheele.no 46 50 35 21
Tomas Edgren Personlig Servicetekniker tomas@jensen-scheele.no 46 54 70 18
Andreas Gulvik Personlig Servicetekniker andreas@jensen-scheele.no 98 90 49 60
Lars-Petter Snopestad Personlig Servicetekniker lars-petter@jensen-scheele.no 46 54 72 37
Tomas Markota Personlig Servicetekniker tomas.m@jensen-scheele.no  98 90 63 80
Tommy Høgberg  Personlig Servicetekniker  tommy@jensen-scheele.no  93 47 14 59
Raymond Johansen  Tekniker  raymond@jensen-scheele.no  46 50 89 87
Simon Rød Hansen  Lærling  simon@jensen-scheele.no

 

Service og vedlikehold

Mandag – fredag 07:00 – 17:00

Stein Eriksen Coach Personlig Servicetekniker stein@jensen-scheele.no 46 43 14 63
Sven-Erik Bjerke Servicemarkedssjef sven-erik@jensen-scheele.no 91 31 33 35
Frank Sundland Instruktør/Reklamasjonsansvarlig frank@jensen-scheele.no 41 30 76 64

 

Deler/tilbehør

Man – fre: 07.00 – 17.00 | Torsdag: 07.00 – 19.00 | Lørdag: 10.00 – 14.00

Jon Mogens Wiig Delelager jon@jensen-scheele.no 93 47 14 60
Espen Nordlie Delelager espen@jensen-scheele.no 95 20 10 10