Jensen & Scheele Bil AS
Vestgårdveien 1 – 3
Pb 1080, Sørlie
1787 Halden

Åpningstider
Verksted: mandag – fredag: 07.00 – 17.00
Delelager: mandag – fredag: 07:00 – 17:00
Salg: mandag – fredag: 09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

Sentralbord
Tlf: 69 21 35 00
Epost: firmapost@jensen-scheele.no

RESEPSJON

Anne Kari Mostad

Anne Kari Mostad

Salgssektretær

anne-kari@jensen-scheele.no
Tlf 45 22 74 05

NYE BILER
Kjell Åge Holter

Kjell Åge Holter

Daglig leder

kjell-age@jensen-scheele.no
Tlf 48 02 26 11

Nye biler
Tom Lervik

Tom Lervik

Salgssjef

tom@jensen-scheele.no
Tlf 90 60 60 16

Nye biler
Roger Jensen

Roger Jensen

Selger & forretningsutvikler

roger@jensen-scheele.no
Tlf 90 55 89 58

S
Henryk Mathisen

Henryk Mathisen

Salgskonsulent

henryk@jensen-scheele.no
Tlf 92 68 30 14

SUPPORT NYE BILER
Jørn-Henning Roos

Jørn-Henning Roos

Produktspesialist

jorn-henning@jensen-scheele.no
Tlf 48 29 46 33

S
Olav Torp

Olav Torp

Salgsektretær

olav@jensen-scheele.no
94 01 58 47

BRUKTE BILER
Kristine Aabol

Kristine Aabol

Salgsadministrator

kristine@jensen-scheele.no
Tlf 99 48 36 79

Marcus Hofgaard

Marcus Hofgaard

Lærling salg

marcus@jensen-scheele.no
Tlf 92 07 12 30

B
Henrik Paul

Henrik Paul

Selger

henrik@jensen-scheele.no
Tlf 95 83 22 65

B
Christer Simonsen

Christer Simonsen

Selger

christer.s@jensen-scheele.no
Tlf 48 86 50 25

B
Ruth Valgen

Ruth Valgen

Salgsekretær

ruth@jensen-scheele.no
Tlf 45 22 65 81

VERKSTEDADMINISTRASJON
Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Verkstedsjef

sven-erik@jensen-scheele.no
Tlf 91 31 33 35

V
Stein Eriksen

Stein Eriksen

Coach personlig servicetekniker

stein@jensen-scheele.no
Tlf 46 43 14 63

V
Frank Sundland

Frank Sundland

Instruktør/Reklamasjonsansvarlig

frank@jensen-scheele.no
Tlf 41 30 76 64

DELELAGER
Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelager

espen@jensen-scheele.no
Tlf 95 20 10 10

D
Jon Mogens Wiig

Jon Mogens Wiig

Delelager

jon@jensen-scheele.no
Tlf 93 47 14 60

PERSONLIG SERVICETEKNIKER
Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig servicetekniker

tomas.edgren@jensen-scheele.no
Tlf 46 54 70 18

Vetle Solberg

Vetle Solberg

Personlig servicetekniker

vetle@jensen-scheele.no
Tlf 46 54 75 89

p
p
Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig servicetekniker

andreas@jensen-scheele.no
Tlf 98 90 49 60

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

tommy@jensen-scheele.no
Tlf 93 47 14 59

p
p
Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Personlig servicetekniker

morgan@jensen-scheele.no
Tlf 46 50 35 21

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Support personlig servicetekniker

raymond@jensen-scheele.no
Tlf 46 50 89 87

p
p
Tomas Markota

Tomas Markota

Personlig servicetekniker

tomas.m@jensen-scheele.no
Tlf 98 90 63 80

Simon Rød Hansen

Simon Rød Hansen

Lærling

simon@jensen-scheele.no

BILXTRA
Mats-Henrik Hansen

Mats-Henrik Hansen

Kundemottaker

mats.henrik@jensen-scheele.no
Tlf: 95 97 32 08

B
B
SKADE OG BILGLASS
Tor Egil Gundersen

Tor Egil Gundersen

Teknisk leder skadeavdeling

skade@jensen-scheele.no
Tlf 98 47 14 63

S
Thomas J Bjørge

Thomas J Bjørge

Formann skadeavdeling

thomas@jensen-scheele.no
Tlf 93 47 14 64

KLARGJØRING

Geir Arne Hanseseter

Geir Arne Hanseseter

Kosmetisk klargjøring

geir-arne@jensen-scheele.no
Tlf 41 61 12 60

ØKONOMI OG ADMINISTRASJON
Arne Henning Scheele

Arne Henning Scheele

Foretningsutvikling

arne-henning@jensen-scheele.no
Tlf 90 17 50 90

ø
p
Suzan Wik

Suzan Wik

Økonomi

suzan@jensen-scheele.no
Tlf 93 47 14 61

MARKEDSFØRING
Anette Scheele

Anette Scheele

Markedsansvarlig

anette@jensen-scheele.no
Tlf 95 75 85 18