Jensen & Scheele Bil AS
Vestgårdveien 1 – 3
Pb 1080, Sørlie
1787 Halden

Åpningstider
Verksted: mandag – fredag: 07.00 – 17.00
Delelager: mandag – fredag: 07:00 – 17:00
Salg: mandag – fredag: 09.00 – 17.00
Torsdag: 09.00 – 19.00
Lørdag: 10.00 – 14.00

Sentralbord
Tlf: 69 21 35 00
Epost: firmapost@jensen-scheele.no

RESEPSJON

Anne Kari Mostad

Anne Kari Mostad

Salgssektretær

Telefon: +47 45 22 74 05
anne-kari@jensen-scheele.no

NYE BILER
Kjell Åge Holter

Kjell Åge Holter

Daglig leder

Telefon: +47 48 02 26 11
kjell-age@jensen-scheele.no

Nye biler
Tom Lervik

Tom Lervik

Salgssjef

Telefon: +47 90 60 60 16
tom@jensen-scheele.no

Nye biler
Roger Jensen

Roger Jensen

Selger & forretningsutvikler

Telefon: +47 90 55 89 58
roger@jensen-scheele.no

S
Henryk Mathisen

Henryk Mathisen

Salgskonsulent

Telefon: +47 92 68 30 14
henryk@jensen-scheele.no

SUPPORT NYE BILER
Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Produktspesialist

Telefon: +47 48 29 46 33
jorn-henning@jensen-scheele.no

S
Olav Torp

Olav Torp

Salgsektretær

Telefon: +47 94 01 58 47
olav@jensen-scheele.no

BRUKTE BILER
Kristine Aabol

Kristine Aabol

Salgsadministrator

Telefon: +47 99 48 36 79
kristine@jensen-scheele.no

Marcus Hofgaard

Marcus Hofgaard

Lærling salg

Telefon: +47 92 07 12 30
marcus@jensen-scheele.no

B
Henrik Paul

Henrik Paul

Selger

Telefon: +47 95 83 22 65
henrik@jensen-scheele.no

B
Christer Simonsen

Christer Simonsen

Selger

Telefon: +47 48 86 50 25
christer.s@jensen-scheele.no

B
Ruth Valgen

Ruth Valgen

Salgsekretær

Telefon: +47 45 22 65 81
ruth@jensen-scheele.no

VERKSTEDADMINISTRASJON
Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Verkstedsjef

Telefon: +47 91 31 33 35
sven-erik@jensen-scheele.no

V
Stein Eriksen

Stein Eriksen

Coach personlig servicetekniker

Telefon: +47 46 43 14 63
stein@jensen-scheele.no

V
Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Coach personlig servicetekniker

Telefon: +47 40 03 17 79
morgan@jensen-scheele.no

V

Frank Sundland

Frank Sundland

Instruktør/Reklamasjonsansvarlig

Telefon: +47 41 30 76 64
frank@jensen-scheele.no

DELELAGER
Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelager

Telefon: +47 95 20 10 10
espen@jensen-scheele.no

D
Jon Mogens Wiig

Jon Mogens Wiig

Delelager

Telefon +47 93 47 14 60
jon@jensen-scheele.no

SERVICETEKNIKERE
Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 46 54 70 18
tomas@jensen-scheele.no

Vetle Solberg

Vetle Solberg

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 46 54 75 89
vetle@jensen-scheele.no

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Support personlig servicetekniker

Telefon: +47 46 50 89 87
raymond@jensen-scheele.no

H
Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 98 90 49 60
andreas@jensen-scheele.no

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

Telefon: +47 93 47 14 59
tommy@jensen-scheele.no

Lars-Petter Snopestad

Lars-Petter Snopestad

Teknisk klargjører

Telefon: +47 46 54 72 37
lars-petter@jensen-scheele.no

H
Tomas Markota

Tomas Markota

Personlig servicetekniker

Telefon: +47 98 90 63 80
tomas.m@jensen-scheele.no

Bjørn Stokman

Bjørn Stokman

Personlig servicetekniker

Tlf +47 40 03 14 93
bjorn@jensen-scheele.no

Simon Rød Hansen

Simon Rød Hansen

Lærling

Telefon: 69 21 35 00
simon@jensen-scheele.no

H
Espen Hoff Guldbransen

Espen Hoff Guldbransen

Personlig Servicetekniker

Telefon: +47 46 50 35 21
espen.h@jensen-scheele.no

Stian Lunde

Stian Lunde

Personlig servicetekniker

Tlf +47 40 03 24 02
stian.l@jensen-scheele.no

BILXTRA
Mats-Henrik Hansen

Mats-Henrik Hansen

Kundemottaker

Telefon: +47 95 97 32 08
mats.henrik@jensen-scheele.no

B
Mikael Gedda

Mikael Gedda

Tekniker

Telefon: 69 21 35 00
mikael@jensen-scheele.no

B
Richard Sandblom

Richard Sandblom

Tekniker

Telefon: +47 98 90 63 81
richard@jensen-scheele.no

H
Jon Harald Karlsen

Jon Harald Karlsen

Teknikerlærling

Telefon: 69 21 35 00
jon.k@jensen-scheele.no

SKADE OG BILGLASS
Tor Egil Gundersen

Tor Egil Gundersen

Teknisk leder skadeavdeling

Telefon: +47 93 47 14 63
skade@jensen-scheele.no

S
Thomas J Bjørge

Thomas J Bjørge

Formann skadeavdeling

Telefon: +47 93 47 14 64
thomas@jensen-scheele.no

KLARGJØRING

Geir Arne Hanseseter

Geir Arne Hanseseter

Kosmetisk klargjøring

Telefon: +47 41 61 12 60
geir-arne@jensen-scheele.no

ØKONOMI OG ADMINISTRASJON
Arne Henning Scheele

Arne Henning Scheele

Foretningsutvikling

Telefon: +47 90 17 50 90
arne-henning@jensen-scheele.no

ø
p
Suzan Wik

Suzan Wik

Økonomi

Telefon: +47 93 47 14 61
suzan@jensen-scheele.no

MARKEDSFØRING
Anette Scheele

Anette Scheele

Markedsansvarlig

Telefon: +47 95 75 85 18
anette@jensen-scheele.no