Volvo C70
Volvo C70 Cabriolet/ Parkvarmer/ Automatgir/ DAB/ SE KM.! 2009, 127 026 km, kr 229 000,-
Totalpris: 229.000,-
Månedspris: ,-
Omregistrering 1.900,- (avgifter)
Pris eks omreg. 227.100,-
Årsmodell:2009
Km. stand:127.026 km
Fargebeskrivelse Hvit
Biltype Cabriolet
Girkasse Automat
Drivstoff:Diesel
Hjuldrift Forhjulsdrift
Effekt 136 Hk
Sylindervolum 2 l
Vekt 1623 kg
Antall seter 4
Str. lasterom 404 l
Reg.nr. BR93737
Utstyrsliste
- Antispinn-system (TCS)
- Bagasjeromskontakt
- Blokkeringsfrie bremser (ABS)
- Bryter for utkobling av kollisjonspute
- Cruisekontroll
- Elektrisk sete, passasjerside
- Elektronisk bremseassistent (BA/EBA)
- Isofix: bak
- Kjørecomputer
- Kollisjonspute, foran
- Kollisjonspute, front: førerside
- Kollisjonspute, front: passasjerside
- Mediainnganger: AUX
- Parkeringsvarmer
- Sentrallås
- Sikkhetslåser, barn
- Tyverialarm
Beskrivelse
Volvo C70 Kinetic 2009 Cabriolet. Kun gått 127 000km.
Opplev kjøreglede og stil med denne flotte Volvo C70 2009-modellen! Denne cabrioleten kombinerer eleganse og kraft, og er utstyrt med en kraftig 2,0l dieselmotor og automatgir for en smidig og komfortabel kjøreopplevelse.
Nøkkelfunksjoner:
Modell: 2009
Motor: Kraftig 2,0l dieselmotor
Gir: Automatgir
Karosseri: Cabriolet – nyt solen og vinden i håret!
Tilstand: Godt vedlikeholdt og i utmerket stand
Farge: Hvit
Interiør: Mørk grå (skinn)
Regreim og vannpumpe er byttet på 82 332km 03.08.2018
Denne bilen er ikke bare en fryd å kjøre, men også en investering for fremtiden. Volvo C70 er kjent for sin pålitelighet og holdbarhet, og denne modellen er på vei til å bli et ettertraktet samlerobjekt som holder seg godt i pris.
Servicer ok og den er EU godkjent til 30.11.2026.
Bilen leveres med 2 sett hjul (vinter/sommer) og 6 mnd Bruktbilgaranti.
Velkommen til Jensen & Scheele Bil Outlet – Din garanti for kvalitet og trygghet!
Hos Jensen & Scheele setter vi standarden for bruktbilhandel. Vi er en av Østlandets største bilforhandlere, med mer enn 60 dedikerte medarbeidere og over 1500 biler solgt årlig fra vår butikk. Når du handler hos oss, får du ikke bare en bil – du får trygghet, ærlighet og profesjonell service fra et team som virkelig bryr seg.
Hvorfor velge Jensen & Scheele?
Håndplukkede biler: Alle biler er nøye utvalgt og tatt i innbytte gjennom vårt omfattende nettverk av Bilia-forhandlere.
Full tilstandsrapport: Vi annonserer alle biler med en ærlig og grundig tilstandsrapport, slik at du vet nøyaktig hva du får.
Best på service: Vårt motto er “Best på kundeservice, uansett bransje”, og vi går alltid den ekstra mil for å sikre at du er fornøyd.
Vi tar imot innbytte!
Ønsker du å bytte inn din nåværende bil? Vi tar imot innbytte av alle merker og modeller. Kontakt en av våre hyggelige selgere for et tilbud.
Kontakt oss:
Kenneth Arnesen: Tlf. 471 53 669
Christer Simonsen: Tlf. 488 65 025
Henrik Paul: Tlf. 958 32 265
VIKTIG INFORMASJON
Sjekk søppelposten din: Vi svarer ALLTID på henvendelser. Hvis du ikke har fått svar, kan det være at svaret vårt har havnet i søppelpost- eller spam-filteret. Legg gjerne ved mobilnummeret ditt, så sender vi deg en påminnelse.
2G-nettet fases ut: Telia og Telenor faser ut 2G-nettet i henholdsvis 2025 og 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i eldre biler, som f.eks. nødanrop (eCall) og app-styring. Les mer på www.bilia.no/2g-nettet-slukkes.
Trygghet og åpenhet
Vi ønsker å være helt åpne om hva vi selger. Derfor kan du alltid forvente fullstendig salgsinformasjon og opplysninger i henhold til opplysningsplikten. Ta gjerne kontakt for å få alle detaljer direkte fra oss.
Med forbehold om trykkfeil og eventuelle feil i annonsen.
Annonsen kan være mangelfull og vi tar forbehold om trykkfeil. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.