Volvo XC40
Volvo XC40 P8 AWD Varmepumpe AdaptiveCruise Hengerfeste 2021, 123 000 km, kr 349 000,-
Totalpris: 349.000,-
Månedspris: ,-
Omregistrering 4.434,- (avgifter)
Pris eks omreg. 344.566,-
Årsmodell:2021
Km. stand:123.000 km
Fargebeskrivelse Grå
Biltype SUV/Offroad
Girkasse Automat
Drivstoff:Elektrisitet
Hjuldrift Firehjulsdrift
Effekt 408 Hk
Sylindervolum l
Vekt 2188 kg
Antall seter 5
Str. lasterom 460 l
Reg.nr. EB87806
Utstyrsliste
- 8-trinns Geartronic? automatgir
- Adaptive Cruise
- Adaptive Cruise Control
- Alarm
- Android-basert informasjon og underholdning
- Bluetooth®-forbindelse
- DAB-lyd (Digital Audio Broadcasting)
- Dekor i Cutting Edge Aluminium
- Dørspeildeksler, 019 Black Stone
- Elektrisk bakluke
- Elektrisk innfellbare sidespeil
- Fjernkontroll på rattet
- Førerjusterbar servostyring
- Gardin-kollisjonsputer
- Glacier Silver
- Hengerfeste
- Herdede sidevinduer
- High Performance-lydsystem
- Hill Start Assist
- Høyspent kjølevæskevarmer (HVCH)
- ISOFIX-monteringspunkter, baksete
- Intellisafe assist inkl Adaptiv Cruise Control
- Karosserifarget dekket grill
- Klimaanlegg med to soner
- Komfortseter
- LED tåkelys foran
- Lane Keeping Aid
- Manuell seteputeforlengelse, førersete
- Midtarmlene og oppbevaring foran
- Nøkkelfri adgang med håndfri åpning og lukking av bakluken
- Oppvarmede bakseter
- Oppvarmede seter foran
- Oppvarmet frontrute
- Oppvarmet ratt
- Parkeringskamera, bak
- Regnsensor
- Sommerhjul
- Sotede bakvinduer
- Tak i kontrastfarge, 019 Black Stone
- Varmepumpe
- Vinterhjul
- Volvo On Call
- WHIPS? beskyttelsessystem mot whiplash-skader
Beskrivelse
Populær Volvo XC40 AWD i fargen Glacier-silber metallic!
XC40 gir deg masse kjøreglede og komfort med sin sterke elektriske motor med hele 408hk, firehjulstrekk som tar deg sikkert frem, høy bakkeklaring og ikke minst god plass for både bagasje og passasjerer. Her har du en romslig SUV med sikkerhet og komfort i kjent Volvo-stil!
Bilen er godt utstyr med blant annet:
Ryggekamera
parkeringssensor
Hengerfeste
Skvettlapper
varme ratt
Varme i seter foran og bak
Varme i frontrute
Varmepumpe
Adaptive Cruise
+++
Velkommen til Jensen & Scheele Bil Outlet – Din garanti for kvalitet og trygghet!
Hos Jensen & Scheele setter vi standarden for bruktbilhandel. Vi er en av Østlandets største bilforhandlere, med mer enn 60 dedikerte medarbeidere og over 1500 biler solgt årlig fra vår butikk. Når du handler hos oss, får du ikke bare en bil – du får trygghet, ærlighet og profesjonell service fra et team som virkelig bryr seg.
Hvorfor velge Jensen & Scheele?
Håndplukkede biler: Alle biler er nøye utvalgt og tatt i innbytte gjennom vårt omfattende nettverk av Bilia-forhandlere.
Full tilstandsrapport: Vi annonserer alle biler med en ærlig og grundig tilstandsrapport, slik at du vet nøyaktig hva du får.
Best på service: Vårt motto er “Best på kundeservice, uansett bransje”, og vi går alltid den ekstra mil for å sikre at du er fornøyd.
Vi tar imot innbytte!
Ønsker du å bytte inn din nåværende bil? Vi tar imot innbytte av alle merker og modeller. Kontakt en av våre hyggelige selgere for et tilbud.
Kontakt oss:
Kenneth Arnesen: Tlf. 471 53 669
Christer Simonsen: Tlf. 488 65 025
Henrik Paul: Tlf. 958 32 265
VIKTIG INFORMASJON
Sjekk søppelposten din: Vi svarer ALLTID på henvendelser. Hvis du ikke har fått svar, kan det være at svaret vårt har havnet i søppelpost- eller spam-filteret. Legg gjerne ved mobilnummeret ditt, så sender vi deg en påminnelse.
2G-nettet fases ut: Telia og Telenor faser ut 2G-nettet i henholdsvis 2025 og 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i eldre biler, som f.eks. nødanrop (eCall) og app-styring. Les mer på www.bilia.no/2g-nettet-slukkes.
Trygghet og åpenhet
Vi ønsker å være helt åpne om hva vi selger. Derfor kan du alltid forvente fullstendig salgsinformasjon og opplysninger i henhold til opplysningsplikten. Ta gjerne kontakt for å få alle detaljer direkte fra oss.
Med forbehold om trykkfeil og eventuelle feil i annonsen.
VIKTIG INFORMASJON
Telia faser ut 2G-nettet i løpet av 2025. Telenor gjør det samme i løpet av 2027. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner.
For mer informasjon om hvordan dette kan påvirke eldre biler, les mer på http://www.bilia.no/2g-nettet-slukkes
Annonsen kan være mangelfull og vi tar forbehold om trykkfeil. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.
Med forbehold om feil i annonsen!