fbpx
VÅRE ÅPNINGSTIDER

Ønsker du å gjøre avtale med en av våre selgere utenfor butikken, ta kontakt på 69 21 35 00.

 

Åpningstider salg
Mandag – fredag: 09:00-17:00

Åpningstider verksted
Mandag til fredag: 07:00 – 16:00

Åpningstider delelager
Mandag til fredag: 07:00-16:00

Jensen & Scheele Bil AS
Vestgårdveien 1 – 3

Pb 1080, Sørlie
1787 Halden

Sentralbord
Tlf: 69 21 35 00

Epost: firmapost@jensen-scheele.no

SALG NYE BILER

David Olsen

David Olsen

Daglig Leder

Telefon: 45 42 29 95
david.olsen@jensen-scheele.no

Tom Lervik

Tom Lervik

Selger

Telefon: 90 60 60 16
tom@jensen-scheele.no

Henryk Mathisen

Henryk Mathisen

Selger

Telefon: 92 68 30 14
henryk@jensen-scheele.no

Olav Torp

Olav Torp

Salgsleder

Telefon: 41 01 99 66
olav@jensen-scheele.no

Roger Jensen

Roger Jensen

Forretningsutvikler salg

Telefon: 90 55 89 58
roger@jensen-scheele.no

Kristine Aabol

Kristine Aabol

Salgssekretær

Telefon: 99 48 36 79
kristine@jensen-scheele.no

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Produktspesialist

BRUKTE BILER

Henrik Paul

Henrik Paul

Salgssjef

Telefon: 95 83 22 65
henrik@jensen-scheele.no

Christer Simonsen

Christer Simonsen

Selger

Telefon: 48 86 50 25
christer.s@jensen-scheele.no

Svein Frydenlund

Svein Frydenlund

Selger

Tlf: 95 92 82 12
svein@jensen-scheele.no

Eivind Vinsnes

Eivind Vinsnes

Selger

Tlf: 92 07 12 30
eivind@jensen-scheele.no

Ruth Vaglen

Ruth Vaglen

Salgsekretær

Telefon: 45 22 65 81
ruth@jensen-scheele.no

Peter Tränk

Peter Tränk

Takstmann

Tlf: 94 00 85 26
peter@jensen-scheele.no

Trond Harelund

Trond Harelund

Annonseansvarlig

Mikael Gedda

Mikael Gedda

Tekniker

Telefon: 45 22 65 81
mikael@jensen-scheele.no

VERKSTEDADMINISTRASJON

Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Servicemarkedssjef

Telefon: 95 42 16 71
morgan@jensen-scheele.no

Stein Eriksen

Stein Eriksen

Admin coach

Telefon: 46 43 14 63
stein@jensen-scheele.no

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Verksmester/Tekniker coach

  Telefon: 90 86 41 71
raymond@jensen-scheele.no

Frank Sundland

Frank Sundland

IT/Opplæring/Reklamasjon

Telefon: 41 30 76 64
frank@jensen-scheele.no

DELELAGER

Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelageransvarlig

Telefon: 95 20 10 10
espen@jensen-scheele.no

Vegar Norheim

Vegar Norheim

Deleekspeditør

Telefon: 94 01 73 43
vegar@jensen-scheele.no

Stian Møller Lund

Stian Møller Lund

Deleekspeditør

Telefon: 40 49 37 16
stian.lund@jensen-scheele.no

SERVICETEKNIKERE

Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig servicetekniker

Telefon: 46 54 70 18
tomas@jensen-scheele.no

Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig servicetekniker

Telefon: 98 90 49 60
andreas@jensen-scheele.no

Robin Sundland

Robin Sundland

Personlig Servicetekniker

Telefon: 40 03 14 93
robin@jensen-scheele.no

Håkon Nakkim

Håkon Nakkim

Personlig servicetekniker

Telefon:46 50 35 21
hakon@jensen-scheele.no

Kevin Norling

Kevin Norling

Personlig servicetekniker

Telefon: 48 89 66 26
kevin@jensen-scheele.no

Daniel Åhman

Daniel Åhman

Personlig servicetekniker

Telefon: 98 90 63 81
daniel@jensen-scheele.no

Vetle Bjørklund

Vetle Bjørklund

Personlig Servicetekniker

Telefon: 46 54 75 89
vetle@jensen-scheele.no

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

Telefon: 93 47 14 59
tommy@jensen-scheele.no

Ignas Urmanavicius

Ignas Urmanavicius

Tekniker

Teodor Johansson

Teodor Johansson

Tekniker

Telefon: 92 07 34 82
teodor@jensen-scheele.no

Rasmus Abrahamsen

Rasmus Abrahamsen

Support personlig servicetekniker

Telefon: 47 46 06 87
ramus@jensen-scheele.no

Lars-Petter Snopestad

Lars-Petter Snopestad

Teknisk klargjører

Telefon: 46 54 72 37
lars-petter@jensen-scheele.no

Espen Tjerviken

Espen Tjerviken

PKK kontrollør

Telefon: 40 03 24 02
espen.t@jensen-scheele.no

JENSEN & SCHEELE BILVERKSTED

Johan Dahlin

Johan Dahlin

Tekniker

Telefon: 40 03 17 79
johan@jensen-scheele.no

Oday Alkarami

Oday Alkarami

Tekniker

DEKKHOTELL

Marius Kjølerbakken

Marius Kjølerbakken

Telefon: 92 86 17 19
dekkhotell@jensen-scheele.no

SKADE OG BILGLASS

Tor Egil Gundersen

Tor Egil Gundersen

Teknisk leder skadeavdeling

Telefon: 93 47 14 63
skade@jensen-scheele.no

Petter Vigen Andersen

Petter Vigen Andersen

Skadetekniker

Telefon: 45 97 92 14
petter.v@jensen-scheele.no

KOSMETISK KLARGJØRING

Kjetil Holter

Kjetil Holter

Bilpleie-ansvarlig

Telefon: 94 01 58 47
bilpleie@jensen-scheele.no

Kenneth Winthers

Kenneth Winthers

Bilpleier

Anders Jensen

Anders Jensen

Bilpleier

Mikael Harelund

Mikael Harelund

Bilpleier

ADMINISTRASJON

Anne Kari Mostad

Anne Kari Mostad

Resepsjonist

Telefon: 45 22 74 05
anne-kari@jensen-scheele.no

Suzan Wik

Suzan Wik

Økonomi

Telefon: 93 47 14 61
suzan@jensen-scheele.no

Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Kunderelasjons- og Kvalitetsansvarlig

Telefon: 91 31 33 35
sven-erik@jensen-scheele.no

Arne Henning Scheele

Arne Henning Scheele

Forretningsutvikling

Kontaktskjema

4 + 9 =