fbpx
VÅRE ÅPNINGSTIDER

Ønsker du å gjøre avtale med en av våre selgere utenfor butikken, ta kontakt på 69 21 35 00.

Åpningstider salg
Mandag – fredag: 09:00-17:00
Torsdag: 09:00-19:00
Lørdag: 10:00-14:00

Åpningstider verksted
Mandag til fredag: 07:00 – 16:00
Lørdag: 10:00-14:00

Åpningstider delelager
Mandag til fredag: 07:00-16:00
Lørdag: 10:00-14:00

Jensen & Scheele Bil AS
Vestgårdveien 1 – 3

Pb 1080, Sørlie
1787 Halden

Sentralbord
Tlf: 69 21 35 00

Epost: firmapost@jensen-scheele.no

SALG NYE BILER

Kjell Åge Holter

Kjell Åge Holter

Daglig leder

Telefon: 48 02 26 11
kjell-age@jensen-scheele.no

Tom Lervik

Tom Lervik

Salgssjef

Telefon: 90 60 60 16
tom@jensen-scheele.no

Roger Jensen

Roger Jensen

Forretningsutvikler salg

Telefon: 90 55 89 58
roger@jensen-scheele.no

Henryk Mathisen

Henryk Mathisen

Selger

Telefon: 92 68 30 14
henryk@jensen-scheele.no

Olav Torp

Olav Torp

Salgsadministrator

Telefon: 41 01 99 66
olav@jensen-scheele.no

Kristine Aabol

Kristine Aabol

Salgssekretær

Telefon: 99 48 36 79
kristine@jensen-scheele.no

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Produktspesialist

BRUKTE BILER

Henrik Paul

Henrik Paul

Salgssjef

Telefon: 95 83 22 65
henrik@jensen-scheele.no

Christer Simonsen

Christer Simonsen

Selger

Telefon: 48 86 50 25
christer.s@jensen-scheele.no

Svein Frydenlund

Svein Frydenlund

Selger

Tlf: 95 92 82 12
svein@jensen-scheele.no

Eivind Vinsnes

Eivind Vinsnes

Selger

Tlf: 92 07 12 30
eivind@jensen-scheele.no

Ruth Vaglen

Ruth Vaglen

Salgsekretær

Telefon: 45 22 65 81
ruth@jensen-scheele.no

Peter Tränk

Peter Tränk

Takstmann

Tlf: 94 00 85 26
peter@jensen-scheele.no

Trond Harelund

Trond Harelund

Annonseansvarlig

VERKSTEDADMINISTRASJON

Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Servicemarkedssjef

Telefon: 95 42 16 71
morgan@jensen-scheele.no

Stein Eriksen

Stein Eriksen

Admin coach

Telefon: 46 43 14 63
stein@jensen-scheele.no

Frank Sundland

Frank Sundland

IT/Opplæring/Reklamasjon

Telefon: 41 30 76 64
frank@jensen-scheele.no

DELELAGER

Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelageransvarlig

Telefon: 95 20 10 10
espen@jensen-scheele.no

Jon Mogens Wiig

Jon Mogens Wiig

Deleekspeditør

Telefon 93 47 14 60
jon@jensen-scheele.no

Vegar Norheim

Vegar Norheim

Deleekspeditør

vegar@jensen-scheele.no

SERVICETEKNIKERE

Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig servicetekniker

Telefon: 46 54 70 18
tomas@jensen-scheele.no

Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig servicetekniker

Telefon: 98 90 49 60
andreas@jensen-scheele.no

Robin Sundland

Robin Sundland

Personlig Servicetekniker

Telefon: 40 03 14 93
robin@jensen-scheele.no

Håkon Nakkim

Håkon Nakkim

Personlig servicetekniker

Telefon:
46 50 35 21
hakon@jensen-scheele.no

Kevin Norling

Kevin Norling

Personlig servicetekniker

Telefon: 48 89 66 26
kevin@jensen-scheele.no

Daniel Åhman

Daniel Åhman

Personlig servicetekniker

Telefon: 98 90 63 81
daniel@jensen-scheele.no

Vetle Bjørklund

Vetle Bjørklund

Personlig Servicetekniker

Telefon: 46 54 75 89
vetle@jensen-scheele.no

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

Telefon: 93 47 14 59
tommy@jensen-scheele.no

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Support personlig servicetekniker

Telefon: 46 50 89 87
raymond@jensen-scheele.no

Rasmus Abrahamsen

Rasmus Abrahamsen

Support personlig servicetekniker

Telefon: 47 46 06 87
ramus@jensen-scheele.no

Lars-Petter Snopestad

Lars-Petter Snopestad

Teknisk klargjører

Telefon: 46 54 72 37
lars-petter@jensen-scheele.no

Ignas Urmanavicius

Ignas Urmanavicius

Tekniker

Espen Tjerviken

Espen Tjerviken

PKK kontrollør

Telefon: 40 03 24 02
espen.t@jensen-scheele.no

Teodor Johansson

Teodor Johansson

Tekniker

Telefon: 92 07 34 82
teodor@jensen-scheele.no

Philip Helgesen-Michelet

Philip Helgesen-Michelet

Tekniker

JENSEN & SCHEELE BILVERKSTED

Mats-Henrik Hansen

Mats-Henrik Hansen

Kundemottaker

Telefon: 95 97 32 08
mats.henrik@jensen-scheele.no

Mikael Gedda

Mikael Gedda

Tekniker

Johan Dahlin

Johan Dahlin

Tekniker

SKADE OG BILGLASS

Tor Egil Gundersen

Tor Egil Gundersen

Teknisk leder skadeavdeling

Telefon: 93 47 14 63
skade@jensen-scheele.no

Kim Torp

Kim Torp

Skadetekniker

Telefon: 93 47 14 64
kim@jensen-scheele.no

Petter Vigen Andersen

Petter Vigen Andersen

Skadetekniker

Andreas Ek

Andreas Ek

Lærling

DEKKHOTEL

Telefon: 92 86 17 19
dekkhotell@jensen-scheele.no

KOSMETISK KLARGJØRING

Kjetil Holter

Kjetil Holter

Bilpleie-ansvarlig

Telefon: 94 01 58 47
bilpleie@jensen-scheele.no

Kenneth Winthers

Kenneth Winthers

Bilpleier

Anders Jensen

Anders Jensen

Bilpleier

Mikael Harelund

Mikael Harelund

Bilpleier

Stian Møller Lund

Stian Møller Lund

Bilpleier

ADMINISTRASJON

Anne Kari Mostad

Anne Kari Mostad

Resepsjonist

Telefon: 45 22 74 05
anne-kari@jensen-scheele.no

Suzan Wik

Suzan Wik

Økonomi

Telefon: 93 47 14 61
suzan@jensen-scheele.no

Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Kunderelasjons- og Kvalitetsansvarlig

Telefon: 91 31 33 35
sven-erik@jensen-scheele.no

Arne Henning Scheele

Arne Henning Scheele

Forretningsutvikling

Kontaktskjema

9 + 9 =