Åpningstider salg
Mandag til fredag: 09:00 – 17:00
Torsdag: 09:00 – 19:00
Lørdag:10:00 – 14:00

Jensen & Scheele Bil AS
Vestgårdveien 1 – 3
Pb 1080, Sørlie
1787 Halden

Åpningstider verksted
Mandag til fredag: 07:00 – 16:00
Torsdag: 07:00 – 16:00
Lørdag: 10:00 – 14:00
Sentralbord
Tlf: 69 21 35 00
Epost: firmapost@jensen-scheele.no
Åpningstider delelager
Mandag til fredag: 07:00 – 17:00
Torsdag: 07:00 – 19:00
Lørdag: 10:00 – 14:00

SALG NYE BILER

Kjell Åge Holter

Kjell Åge Holter

Daglig leder

Telefon: 48 02 26 11
kjell-age@jensen-scheele.no

Tom Lervik

Tom Lervik

Salgssjef

Telefon: 90 60 60 16
tom@jensen-scheele.no

Roger Jensen

Roger Jensen

Forretningsutvikler salg

Telefon: 90 55 89 58
roger@jensen-scheele.no

Henryk Mathisen

Henryk Mathisen

Selger

Telefon: 92 68 30 14
henryk@jensen-scheele.no

Olav Torp

Olav Torp

Salgsadministrator

Telefon: 41 01 99 66
olav@jensen-scheele.no

Kristine Aabol

Kristine Aabol

Salgssekretær

Telefon: 99 48 36 79
kristine@jensen-scheele.no

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Jørn-Henning Arwsbo-Roos

Produktspesialist

BRUKTE BILER
Henrik Paul

Henrik Paul

Salgssjef

Telefon: 95 83 22 65
henrik@jensen-scheele.no

Christer Simonsen

Christer Simonsen

Selger

Telefon: 48 86 50 25
christer.s@jensen-scheele.no

Svein Frydenlund

Svein Frydenlund

Selger

Tlf: 95 92 82 12
svein@jensen-scheele.no

Marcus Hofgaard

Marcus Hofgaard

Selger

Telefon: 92 07 12 30
marcus@jensen-scheele.no

Ruth Vaglen

Ruth Vaglen

Salgsekretær

Telefon: 45 22 65 81
ruth@jensen-scheele.no

Peter Tränk

Peter Tränk

Takstmann

Tlf: 94 00 85 26
peter@jensen-scheele.no

Trond Harelund

Trond Harelund

Annonseansvarlig

VERKSTEDADMINISTRASJON
Sven-Erik Bjerke

Sven-Erik Bjerke

Verkstedsjef

Telefon: 91 31 33 35
sven-erik@jensen-scheele.no

Stein Eriksen

Stein Eriksen

Admin coach

Telefon: 46 43 14 63
stein@jensen-scheele.no

Morgan Pettersen

Morgan Pettersen

Teknisk coach

Telefon: 95 42 16 71
morgan@jensen-scheele.no

Frank Sundland

Frank Sundland

IT/Opplæring/Reklamasjon

Telefon: 41 30 76 64
frank@jensen-scheele.no

Tom Eriksen

Tom Eriksen

Kundesjåfør

Tlf: 90 17 51 05

DELELAGER
Espen Nordlie

Espen Nordlie

Delelageransvarlig

Telefon: 95 20 10 10
espen@jensen-scheele.no

Jon Mogens Wiig

Jon Mogens Wiig

Deleekspeditør

Telefon 93 47 14 60
jon@jensen-scheele.no

Vegar Norheim

Vegar Norheim

Deleekspeditør

vegar@jensen-scheele.no

SERVICETEKNIKERE
Tomas Edgren

Tomas Edgren

Personlig servicetekniker

Telefon: 46 54 70 18
tomas@jensen-scheele.no

Andreas Gulvik

Andreas Gulvik

Personlig servicetekniker

Telefon: 98 90 49 60
andreas@jensen-scheele.no

Tomas Markota

Tomas Markota

Personlig servicetekniker

Telefon: 98 90 63 80
tomas.m@jensen-scheele.no

Espen Hoff Guldbransen

Espen Hoff Guldbransen

Personlig servicetekniker

Telefon: 46 50 35 21
espen.h@jensen-scheele.no

Bjørn Stokman

Bjørn Stokman

Personlig servicetekniker

Tlf: 40 03 14 93
bjorn@jensen-scheele.no

Espen Tjerviken

Espen Tjerviken

Personlig servicetekniker

Telefon: 40 03 24 02
espen.t@jensen-scheele.no

Vetle Solberg

Vetle Solberg

Personlig Servicetekniker

Telefon: 46 54 75 89
vetle@jensen-scheele.no

Tommy Høgberg

Tommy Høgberg

Personlig servicetekniker

Telefon: 93 47 14 59
tommy@jensen-scheele.no

Raymond Johansen

Raymond Johansen

Support personlig servicetekniker

Telefon: 46 50 89 87
raymond@jensen-scheele.no

Lars-Petter Snopestad

Lars-Petter Snopestad

Teknisk klargjører

Telefon: 46 54 72 37
lars-petter@jensen-scheele.no

Robin Sundland

Robin Sundland

Lærling

Telefon: 46 54 74 18
robin@jensen-scheele.no

Simon Rød Hansen

Simon Rød Hansen

Lærling

Telefon: 46 54 74 18
simon@jensen-scheele.no

BILXTRA
Mats-Henrik Hansen

Mats-Henrik Hansen

Kundemottaker

Telefon: 95 97 32 08
mats.henrik@jensen-scheele.no

Mikael Gedda

Mikael Gedda

Tekniker

Stian Lunde

Stian Lunde

Tekniker

Tlf: 40 03 24 02
stian.l@jensen-scheele.no

Johan Dahlin

Johan Dahlin

Tekniker

SKADE OG BILGLASS
Tor Egil Gundersen

Tor Egil Gundersen

Teknisk leder skadeavdeling

Telefon: 93 47 14 63
skade@jensen-scheele.no

Kim Torp

Kim Torp

Skadetekniker

Telefon: 93 47 14 64
kim@jensen-scheele.no

Michael Lyng

Michael Lyng

Skadetekniker

Petter Vigen Andersen

Petter Vigen Andersen

Skadetekniker

Andreas Ek

Andreas Ek

Lærling

DEKKHOTELL
Kjetil Holter

Kjetil Holter

Dekkhotellansvarlig

Telefon: 92 86 17 19
dekkhotell@jensen-scheele.no

KOSMETISK KLARGJØRING
Geir Arne Hanseseter

Geir Arne Hanseseter

Klargjøringsansvarlig

Telefon: 41 61 12 60
geir-arne@jensen-scheele.no

Kenneth Winthers

Kenneth Winthers

Klargjører

Anders Jensen

Anders Jensen

Klargjører

Mikael Harelund

Mikael Harelund

Klargjører

ADMINISTRASJON
Anne Kari Mostad

Anne Kari Mostad

Resepsjonist

Telefon: 45 22 74 05
anne-kari@jensen-scheele.no

Arne Henning Scheele

Arne Henning Scheele

Forretningsutvikler ettermarked

Suzan Wik

Suzan Wik

Økonomi

Telefon: 93 47 14 61
suzan@jensen-scheele.no

Anette Scheele

Anette Scheele

Markedsansvarlig

Telefon: 95 75 85 18
anette@jensen-scheele.no